You need to enable JavaScript to run this app.
Logo
Druhé patro

Lobby bar

KONFERENČNÍ PROSTORY

ZÁZEMÍ PRO AKCE A ŠKOLENÍ

Lobby bar Forest Resortu je uzpůsoben jako moderní zázemí pro organizaci vašich firemních akcí, školení nebo společenských událostí s kapacitou 10 - 35 osob.

VÍNO A CHAMPAGNE

NĚCO PRO NÁROČNĚJŠÍ KLIENTELU

V dopoledních hodinách zde a na přilehlé slunné terase servírujeme bohaté snídaně, zatímco večer se lobby bar mění v příjemné místo pro romantické posezení u skleničky vína nebo šampaňského.

Vinná karta

Široká nabídka vín a champagne

Kromě šampaňského postupně dáváme dohromady i pestrou nabídku moravských a mezinárodních vín, zejména z menších a méně známých vinařství.

Vinná karta

KÁVA EGOROASTER

PRAŽÍRNA S VELKÝM EGEM

Malá rodinná pražírna kávy z Trnavy, za kterou stojí 15 let zkušeností s distribucí špičkové kávy. Na Forest Resortu nabízíme vždy čerstvě upraženou kávu nejvyšší kvality. Vybrali jsme pro vás velmi dobře vyváženou směs 3 druhů kávových zrn se silnou a rafinovanou konzistencí. Čistá a hladká kakaová příchuť proudí do vůně lískových ořechů. 100% ARABICA s nízkou kyselostí.

JSME TU PRO VÁS

Váš tým forest resort

Lobby bar je svým umístěním v rámci resortu ideálním místem pro organizaci firemních eventů, společenských akcí oslav nebo školení. Více informací najdete pod odkazem služby...

Otevírací doba

Pondělí: Zavřeno

Úterý: Zavřeno

Středa: Zavřeno

Čtvrtek: 12:00 - 22:00

Pátek: 12:00 - 22:00

Sobota: 12:00 - 22:00

Neděle: 12:00 - 20:00

Eventy a Rezervace

hello@forestresort.cz +420 566 566 111

Nebo zde pomocí formuláře
Velmi děkujeme za zaslanou poptávku, která byla úspěšně odeslána na naši e-mailovou adresu a současně i v kopii na vámi zadaný e-mail. Co nejdříve vám připravíme a zašleme rámcovou cenovou nabídku k posouzení. Těšíme se a doufáme ve spolupráci!

Prohlédněte si dále

V dalších kategoriích

JSME TU PRO VÁS

Nezapomeňte, jsme tu pro Vás a pro Vaše pohodlí! Budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, ať už se bude jednat o pochvalu nebo naopak o kritiku či zajímavý podnět na zlepšení.

Váš tým forest resort