You need to enable JavaScript to run this app.
Logo
První patro

Konferenční prostory

KONFERENČNÍ PROSTORY

ZÁZEMÍ PRO AKCE A ŠKOLENÍ

Konferenční prostory Forest Resortu jsou uzpůsobeny jako moderní zázemí pro organizaci vašich firemních akcí, školení nebo společenských událostí s kapacitou 10 - 35 osob.

VÍNO A CHAMPAGNE

NĚCO PRO NÁROČNĚJŠÍ KLIENTELU

V dopoledních hodinách zde a na přilehlé slunné terase servírujeme bohaté snídaně, zatímco večer se konferenční prostory mění v příjemné místo pro romantické posezení u skleničky vína nebo šampaňského.

Vinná karta

Široká nabídka vín a champagne

Kromě šampaňského postupně dáváme dohromady i pestrou nabídku moravských a mezinárodních vín, zejména z menších a méně známých vinařství.

Vinná karta

KÁVA Z PRAŽÍRNY IGNÁC

CÍTÍTE TU VŮNI ČERSTVĚ PRAŽENÉ KÁVY?

V Pražírně kávy Ignác pro vás pečlivě vybírají jen ta nejlepší kávová zrna. S láskou je praží tak, abyste si vychutnali nápoj přesně podle svého gusta. Nabídkou čerstvě pražené kávy chceme pokrýt všechny touhy a chutě milovníků tohoto nestárnoucího kofeinového nápoje. Ve Forest Resortu můžete ochutnat i speciální kávovou směs, kterou v pražírně Ignác připravují výhradně pro nás!

JSME TU PRO VÁS

Váš tým forest resort

Konferenční prostory jsou svým umístěním v rámci resortu ideálním místem pro organizaci firemních eventů, společenských akcí oslav nebo školení. Více informací najdete pod odkazem služby...

Otevírací doba

Pondělí: 17:00 - 22:00 hodin

Úterý: 17:00 - 22:00 hodin

Středa: 17:00 - 22:00 hodin

Čtvrtek: 17:00 - 22:00 hodin

Pátek: 12:00 - 22:00 hodin

Sobota: 12:00 - 22:00 hodin

Neděle: 12:00 - 22:00 hodin

Eventy a Rezervace

hello@forestresort.cz +420 566 566 111

Nebo zde pomocí formuláře
Velmi děkujeme za zaslanou poptávku, která byla úspěšně odeslána na naši e-mailovou adresu a současně i v kopii na vámi zadaný e-mail. Co nejdříve vám připravíme a zašleme rámcovou cenovou nabídku k posouzení. Těšíme se a doufáme ve spolupráci!

Prohlédněte si dále

V dalších kategoriích

JSME TU PRO VÁS

Nezapomeňte, jsme tu pro Vás a pro Vaše pohodlí! Budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, ať už se bude jednat o pochvalu nebo naopak o kritiku či zajímavý podnět na zlepšení.

Váš tým forest resort