You need to enable JavaScript to run this app.
Logo
Spodní patro

Restaurace

SYTÝ HLADOVÉMU NEVĚŘÍ

JEDINEČNÝ VÝHLED, NEVŠEDNÍ CHUTĚ, ORIGINÁLNÍ POSTUPY

Restaurace v přízemí prvorepublikové vily nabízí celoroční posezení pro přibližně 30 hostů, přičemž během hektických letních měsíců se kapacita navyšuje díky velké terase s nádherným výhledem až na téměř 100 míst. V kuchyni se zaměřujeme na práci s čerstvými regionálními surovinami a menu přizpůsobujeme aktuálnímu ročnímu období a dostupnosti jednotlivých ingrediencí. Během chladnějších dnů roztápíme velké interiérové ohniště, které dotváří jedinečnou atmosféru restaurace. Kromě chutných jídel a profesionálního servisu se můžete těšit na čepované plzeňské pivo, skvělá vína a pravděpodobně největší kolekci original Champagne široko daleko.

Menu

À la carte

Pokrmy v tradičním i mezinárodním pojetí. Šéfkuchař s týmem spolupracovníků připravují jídla z čerstvých regionálních surovin se zaměřením na sezónnost.

Jídelní lístek

HLAD BÝVÁ PŘEVLEČENÁ ŽÍZEŇ

Nejlepší čepovaná Plzeň na Vysočině!

Jak před lety pronesl jeden pivní znalec z Plzně: "Točí se kolotoč, pivo se čepuje!" Proto se od začátku soustředíme na jasný cíl...čepovat kvalitní a hlavně dobré pivo. Investovali jsme spoustu času a peněz do zařízení, chlazených skladovacích prostor, ale tím rozhodujícím faktorem je nakonec stejně ten lidský, tedy schopný "výčepák". A ten se schopným nerodí, ale s každým dalším načepovaným půllitrem se jím stává.

Nápojový lístek

PIVO, VÍNO, KÁVA, CHAMPAGNE, NEALKOHOLICKÉ NÁPOJE

Kromě čepovaného plzeňského piva se u nás můžete těšit i na širokou škálu moravských vín, fantastickou kávu EgoRoaster a bohatou nabídku original Champagne za velmi přívětivé ceny.

Nápojový lístek Vinná karta

JSME TU PRO VÁS

Váš tým forest resort

Nezapomeňte, jsme tu pro Vás a pro Vaše pohodlí! Budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, ať už se bude jednat o pochvalu nebo naopak o kritiku či zajímavý podnět na zlepšení.

Otevírací doba

Pondělí: Zavřeno

Úterý: Zavřeno

Středa: Zavřeno

Čtvrtek: Zavřeno

Pátek: 12:00 - 22:00 hodin

Sobota: 12:00 - 22:00 hodin

Neděle: 12:00 - 20:00 hodin

Rezervace

hello@forestresort.cz +420 566 566 111

Prohlédněte si dále

V dalších kategoriích

JSME TU PRO VÁS

Nezapomeňte, jsme tu pro Vás a pro Vaše pohodlí! Budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, ať už se bude jednat o pochvalu nebo naopak o kritiku či zajímavý podnět na zlepšení.

Váš tým forest resort