You need to enable JavaScript to run this app.
Logo
Spodní patro

Restaurace

SYTÝ HLADOVÉMU NEVĚŘÍ

JEDINEČNÝ VÝHLED, NEVŠEDNÍ CHUTĚ, ORIGINÁLNÍ POSTUPY

Restaurace ve čtyřhvězdičkovém hotelovém resortu nabízí jednoduché, ale velmi chutné menu, ze kterého si vybere každý. Hlavním tahákem zdejší kuchyně je čerstvé lokální kuře grilované na otevřeném ohni. Kromě chutných jídel a profesionálního servisu se můžete těšit na čepované plzeňské pivo, skvělá vína a pravděpodobně největší kolekci original Champagne široko daleko.

Menu

A la Cart

Pokrmy v tradičním i mezinárodním pojetí. Šéfkuchař s týmem spolupracovníků připravují jídla z čerstvých regionálních surovin se zaměřením na sezónnost.

Jídelní lístek

HLAD BÝVÁ PŘEVLEČENÁ ŽÍZEŇ

Nejlepší čepovaná Plzeň na Vysočině!

Jak před lety pronesl jeden pivní znalec z Plzně: "Točí se kolotoč, pivo se čepuje!" Proto se od začátku soustředíme na jasný cíl...čepovat kvalitní a hlavně dobré pivo. Investovali jsme spoustu času a peněz do zařízení, chlazených skladovacích prostor, ale tím rozhodujícím faktorem je nakonec stejně ten lidský, tedy schopný "výčepák". A ten se schopným nerodí, ale s každým dalším načepovaným půllitrem se jím stává.

Nápojový lístek

PIVO, VÍNO, KÁVA, CHAMPAGNE, NEALKOHOLICKÉ NÁPOJE

Kromě čepovaného plzeňského piva se u nás můžete těšit i na širokou škálu moravských vín, fantastickou kávu EgoRoaster a bohatou nabídku original Champagne za velmi přívětivé ceny.

Nápojový lístek Vinná karta

JSME TU PRO VÁS

Váš tým forest resort

Nezapomeňte, jsme tu pro Vás a pro Vaše pohodlí! Budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, ať už se bude jednat o pochvalu nebo naopak o kritiku či zajímavý podnět na zlepšení.

Otevírací doba

Středa - Neděle

Od 11:00 - Do 22:00

Rezervace

hello@forestresort.cz +420 566 566 111

Prohlédněte si dále

V dalších kategoriích