You need to enable JavaScript to run this app.
Logo
Moderní

Dřevostavba

Přírodní materiály s prvky luxusu

Moderní dřevostavby kombinují klasické přírodní materiály s prvky luxusu, díky kterým se budete cítit z části jako na horské chatě, a z části jako v pokoji v luxusním pětihvězdičkovém hotelu.

Architektura uprostřed přírody

Stylové chaty úmyslně evokují vzhled lodních kontejnerů, díky čemuž jsou jasně odlišené od původní prvorepublikové vily, stejně jako ostatní nově budované přístavby objektu.

Citlivě k okolí

Zelené střechy dokonale maskují stavby v okolním terénu, zatímco v horkých letních měsících nabízejí příjemnou přírodní klimatizaci.

Pár kroků kamkoliv

Díky důmyslnému rozvržení se po romantických stezkách rychle dostanete odkudkoliv a kamkoliv, takže do restaurace i na snídaně to budete mít vždy jen pár kroků.

S vůní dřeva

Stejně jako v ostatních částech Forest Resortu, i v interiéru chat je hlavním stavebním prvkem smrkové dřevo, jenž dává pokojům unikátní atmosféru a jedinečnou vůni.

Absolutní soukromí

Všechny pokoje jsou rafinovaně rozmístěny tak, aby nabízely nádherné výhledy do okolí, ale aby sami poskytovaly absolutní soukromí.

Na detailu záleží

Každý pokoj zahrnuje praktickou předsíň se šatnou, minibarem a odkládacím prostorem na zavazadlo, a překvapivě prostornou koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Rezervace

Chcete si chatu rezervovat? Stačí nám napsat nebo zavolat a o vše už se postaráme.
Cena chaty je 3 750 Kč / noc.

Důležité informace

Nejčastěji kladené dotazy
01
Restaurace
je otevřena každý den od 12:00 hodin do 22:00 hodin a nabízí české i mezinárodní speciality z čerstvých lokálních surovin.
02
Recepce
je pro Vás otevřena vždy od 8:00 hodin do 20:00 hodin. Volat můžete na číslo +420 566 566 111 nebo pište na hello@forestresort.cz
03
Wifi Internet
pokrývá celý areál Forest Resortu a přihlašovací údaje získáte automaticky při check-in nebo Vám je ochotně sdělí personál.
04
Parkoviště
s kapacitou 26 míst je hotelovým zákazníkům a návštěvníkům restaurace k dispozici zdarma a bez nutnosti předchozí rezervace.
05
Úschovna, půjčovna a servis kol
jsou k dispozici ve 150 metrů vzdáleném centru Adrex Base Camp.
06
VYBAVENÍ NA VIA FERRATY
Pokud si chcete zpříjemnit pobyt ve Víru návštěvou zdejších zajištěných cest, rádi Vám zajistíme kompletní lezecké vybavení.
07
SHUTTLE
Ve spolupráci s Adrex Base Camp nabízíme službu "shuttle" pro cyklisty, vodáky, lezce i turisty. Na blízké i vzdálenější cíle Vás přepraví pohodlná dodávka Mercedes Sprinter s vlekem.
08
SLUŽBY PRŮVODCE
Při včasné rezervaci Vám rádi zajistíme služby profesionálních průvodců a instruktorů se specializací na kola, via ferraty nebo skalní lezení.
09
EVENTY
Náš lobby bar je ideálním zázemím pro organizaci firemních akcí, společenských událostí nebo školení. V případě zájmu volejte na +420 566 566 111 nebo pište na hello@forestresort.cz

Prohlédněte si dále

V dalších kategoriích

JSME TU PRO VÁS

Nezapomeňte, jsme tu pro Vás a pro Vaše pohodlí! Budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, ať už se bude jednat o pochvalu nebo naopak o kritiku či zajímavý podnět na zlepšení.

Váš tým forest resort