You need to enable JavaScript to run this app.
Logo
Prvorepubliková

Vila

Nádech historie v moderním pojetí

Dva dvoulůžkové a jeden jednolůžkový pokoj v podkroví prvorepublikové vily Vám poskytnou perfektní zázemí pro Váš pobyt ve Víru a nádherný výhled na údolí řeky Svratky.

Pár kroků kamkoliv

Snídaně a restauraci budete mít jen pár kroků a během celého pobytu vlastně nemusíte opustit hlavní budovu. Byla by to ovšem velká škoda, protože ve Víru je opravdu krásně.

Na detailu záleží

Každý pokoj je útulně zařízený s decentními prvky dřeva a prostornou koupelnou. Budete usínat jako doma a ráno Vás čeká nádherný výhled, kdy si přijdete jako na horách.

Rezervace

Chcete si pokoj rezervovat? Stačí nám napsat nebo zavolat a o vše už se postaráme.
Cena pokoje je 3 750 Kč / noc.

Důležité informace

Nejčastěji kladené dotazy
01
Restaurace
je otevřena každý den od 12:00 hodin do 22:00 hodin a nabízí české i mezinárodní speciality z čerstvých lokálních surovin.
02
Recepce
je pro Vás otevřena vždy od 8:00 hodin do 20:00 hodin. Volat můžete na číslo +420 566 566 111 nebo pište na hello@forestresort.cz
03
Wifi Internet
pokrývá celý areál Forest Resortu a přihlašovací údaje získáte automaticky při check-in nebo Vám je ochotně sdělí personál.
04
Parkoviště
s kapacitou 26 míst je hotelovým zákazníkům a návštěvníkům restaurace k dispozici zdarma a bez nutnosti předchozí rezervace.
05
Úschovna, půjčovna a servis kol
jsou k dispozici ve 150 metrů vzdáleném centru Adrex Base Camp.
06
VYBAVENÍ NA VIA FERRATY
Pokud si chcete zpříjemnit pobyt ve Víru návštěvou zdejších zajištěných cest, rádi Vám zajistíme kompletní lezecké vybavení.
07
SHUTTLE
Ve spolupráci s Adrex Base Camp nabízíme službu "shuttle" pro cyklisty, vodáky, lezce i turisty. Na blízké i vzdálenější cíle Vás přepraví pohodlná dodávka Mercedes Sprinter s vlekem.
08
SLUŽBY PRŮVODCE
Při včasné rezervaci Vám rádi zajistíme služby profesionálních průvodců a instruktorů se specializací na kola, via ferraty nebo skalní lezení.
09
EVENTY
Náš lobby bar je ideálním zázemím pro organizaci firemních akcí, společenských událostí nebo školení. V případě zájmu volejte na +420 566 566 111 nebo pište na hello@forestresort.cz

Prohlédněte si dále

V dalších kategoriích

JSME TU PRO VÁS

Nezapomeňte, jsme tu pro Vás a pro Vaše pohodlí! Budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, ať už se bude jednat o pochvalu nebo naopak o kritiku či zajímavý podnět na zlepšení.

Váš tým forest resort